CZ   EN

Obľúbené stránky

V priebehu svojej prekladateľskej činnosti som spoznal mnoho zaujímavých a užitočných stránok. Pretože chcem, aby ste tie najzaujímavejšie spoznali aj Vy, ponúkam Vám priame odkazy na ne.

Webstránky, na ktorých som publikoval svoje preklady:


Češtiny Tu nájdete veľkú databázu českých a slovenských prekladov pre rôzne programy.

Stránky zaujímavých projektov:


Craftcom Webstránka obsahujúca podrobné i stručné návody na obsluhu programov BartPE a ReatogoXPE. Okrem iného tu nájdete aj niekoľko užitočných tipov a trikov pre systém Windows, seriál o Windows XP Embedded a mnoho ďalších informácií.


Webové stránky Ing. Pavla Kříža, ktorý napísal zaujímavú publikáciu o operačnom systéme Windows XP Embedded a venuje sa tvorbe výukových kurzov o programovaní aplikácií pre systém Android, ale aj tvorbe rôznych výukových videí na iné témy. Autora môžete v jeho užitočnej činnosti podporiť i Vy, návštevou jeho webovej stránky o systéme Windows XP Embedded, alebo návštevou stránok o video-kurzoch, na ktorej nájdete aj ukážky kurzov.


Zdraví - Craftcom.net Stránka, venujúca sa možnostiam a liečbe pomocou alternatívnej medicíny. Ak Vás zaujímajú iné ako klasické možnosti liečenia rôznych chorôb, bude táto stránka pre Vás určite cenným zdrojom informácií.


Jak psát web Veľmi užitočná stránka, z ktorej som získaval informácie o jazyku HTML. Táto stránka mi veľmi pomohla aj pri vytvorení týchto stránok.


Giveawayoftheday.comGiveawayoftheday.com - Stránka s pravidelnými ponukami na bezplatné stiahnutie komerčného softvéru. Autori stránok každý deň ponúkajú na stiahnutie plnú verziu nejakého komerčného programu, za stiahnutie a používanie tejto verzie však nemusíte platiť. Programy sú šírené vo forme špeciálneho inštalátora a program je vždy potrebné aktivovať do uplynutia určenej časovej lehoty. Používanie programov šírených na tejto stránke je samozrejme úplne legálne (bez ohľadu na cenu programu), ak dodržíte licenčné podmienky uvedené pri inštalovaní konkrétneho programu.