SK   EN

Oblíbené stránky

V průběhu své překladatelské činnosti jsem poznal mnoho zajímavých a užitečných stránek. Protože chci, abyste ty nejzajímavější poznali i Vy, zde Vám nabízím přímé odkazy na ně.

Web stránky, na kterých jsem publikoval moje překlady:


Češtiny Zde naleznete velikou databázi českých a slovenských překladů pro různé programy.

 

Stránky zajímavých projektů:


Craftcom Web stránka obsahující podrobné i stručné návody k obsluze programů BartPE a ReatogoXPE. Kromě jiného zde najdete také několik užitečných tipů a triků pro systém Windows, seriál o Windows XP Embedded a mnoho dalších informací.

 Webové stránky Ing. Pavla Kříže, který napsal zajímavou publikaci o operačním systému Windows XP Embedded a věnuje se tvorbě výukových kurzů o programování aplikací pro systém Android, ale i tvorbě různých výukových videí na jiná témata. Autora můžete v jeho užitečné činnosti podpořit i Vy, návštěvou jeho webové stránky o systému Windows XP Embedded, nebo návštěvou stránek o video-kurzech, na které najdete i ukázky kurzů.

Zdraví - Craftcom.net Stránka, věnující se možnostem a léčbou pomocí alternatívní medicíny. Jestli Vás zajímají jiné, než klasické možnosti léčení různých chorob, bude tato stránka pro Vás určitě cenným zdrojem informací.


Jak psát web Velmi užitečná stránka, ze které jsem získával informace o jazyku HTML. Tato stránka mi velmi pomohla také při vytvoření těchto stránek.


Giveawayoftheday.comGiveawayoftheday.com - Stránka s pravidelnými nabídkami na bezplatné stažení komerčního softwaru. Autoři stránek každý den nabízejí ke stažení plnou verzi některého komerčního programu, za stažení a používání této verze však nemusíte platit. Programy jsou šířeny ve formě speciálního instalátoru a program je vždy nutné aktivovat do uplynutí určené časové lhůty. Používání programů šířených na této stránce je samozřejmě úplně legální (bez ohledu na cenu programu), pokud dodržíte licenční podmínky uvedené při instalování konkrétního programu.