CZ   EN

qvPDF

Tento malý, ale šikovný program Vám dobre poslúži pri prevode svojich dokumentov z rôznych formátov do jedného spoločného - do formátu PDF. Tento formát má mnoho výhod, okrem iného je pri jeho použití napríklad zaručené, že dokumenty, ktoré vytvoríte, budú vyzerať presne rovnako aj na počítačoch iných používateľov. Formát PDF tiež zjednodušuje štruktúru súborov a program qvPDF dokáže z viacerých súborov vytvoriť jeden spoločný v PDF formáte.

Program qvPDF prekonvertuje do PDF formátu Vaše dokumenty rýchlo a jednoducho. Pred konverziou si však môžete vybrať aj niektoré z pokročilých nastavení. K takýmto nastaveniam patrí napríklad kvalita vytváraného dokumentu, farebnosť, možnosť obmedzenia tlače, voľba zobrazenia dokumentu v rôznych režimoch, nastavenie možnosti vypĺňania formulára a mnoho ďalších. Viaceré dokumenty je napríklad možné spojiť do jedného PDF dokumentu, akýkoľvek výsledný dokument je možné ihneď odoslať e-mailom, pomocou SMTP protokolu, ukladať na nejaké predvolené miesto (disk, FTP server a podobne).

qvPDF funguje tak, že vytvára virtuálnu tlačiareň, vďaka čomu je veľmi univerzálny. Možno ho použiť v každom programe, ktorý podporuje tlač dokumentov. Samotné parametre prevodu si môžete prednastaviť, takže sa pri každej konverzii budú používať rovnaké nastavenia a nie je potrebné ich zakaždým nastavovať znova. Preložil som celé pracovné prostredie programu qvPDF do slovenčiny. Preklad je vďaka veľkej ústretovosti autora priamou súčasťou programu a je veľmi pravdepodobné, že sa bude aktualizovať spolu s aktualizáciou programu.


ScreenshotScreenshot

Domovská stránka programuDomovská stránka programu