SK   EN

qvPDF

Tento malý, ale šikovný program Vám dobře poslouží při převodu Vašich dokumentů z různych formátů do jednoho společného - do formátu PDF. Tento formát má mnoho výhod, kromě jiného je při jeho použití například zaručeno, že dokumenty, které vytvoříte, budou vypadat přesně stejně i na počítačích jiných uživatelů. Formát PDF též zjednodušuje strukturu souborů a program qvPDF dokáže z více souborů vytvořit jeden společný v PDF formátu.

Program qvPDF překonvertuje do PDF formátu Vaše dokumenty rychle a jednoduše. Před konverzí si však můžete vybrat i některé z pokročilých nastavení. K těmto nastavením patří například kvalita vytvářeného dokumentu, barevnost, možnost omezení tisku, volba zobrazení dokumentu v různych režimech, nastavení možnosti vyplnění formuláře a mnoho dalších. Více dokumentů je například možné spojit do jediného PDF dokumentu, jakýkoliv výsledný dokument je možné ihned odeslat e-mailem, pomocí SMTP protokolu, ukládat na nějaké předvolené místo (disk, FTP server a podobně).

qvPDF funguje tak, že vytváří virtuální tiskárnu, díky čemu je velmi univerzální. Je možné ho použít v každém programu, který podporuje tisk dokumentů. Samotné parametry převodu si můžete přednastavit, takže se při každé konverzi budou používat stejné nastavení a není potřebné je pokaždé nastavovat znovu. Přeložil jsem celé pracovní prostředí programu qvPDF do slovenštiny. Překlad je díky velké vztřícnosti autora přímou součástí programu a je velmi pravděpodobné, že se bude aktualizovat spolu s aktualizací programu.


ScreenshotScreenshot

Domovská stránka programuDomovská stránka programu