SK   EN

Mem Reduct

Program Mem Reduct je malý program, který vám umožní monitorovat a uvolnit obsazenou operační paměť počítače. Dokáže zredukovat využití této paměti o cca 25 % a odstraňuje nepoužívaný obsah z vyrovnávací paměti systému (cache) a ze stránkovacího souboru. Výsledkem jeho práce je více dostupné operační paměti počítače a s tím spojená rychlejší odezva počítače na pokyny uživatele. Tento program může být vhodný například i ve chvíli, kdy se chystáte otevřít velké soubory, nebo pracovat s jinými - paměťově náročnými programy. Před spuštěním těchto programů můžete spustit Mem Reduct a uvolnit více operační paměti, čím se fungování ostatních programů ve většině případů zrychlí.

Ke spuštění a správnému fungování programu Mem Reduct jsou potřebná oprávnění správce systému.

Mem Reduct využívá běžně nedokumentované funkce operačního systému, pomocí kterých dokáže snížit množství obsazené operační paměti. Některé způsoby redukce paměti jsou podporovány pouze v operačním systému Windows Vista nebo v novějším systému.

Slovenský překlad je integrován přímo v programu. Aktivujete ho tak, že po spuštění programu kliknete na tlačítka File -> Settings -> a v dolní části okna s názvem Language klikněte na položku Slovak.

 

Stáhnout program

Domovská stránka programu

Ukázky z prostředí programu