SK  DE  EN

Super AntiSpyware Free

Tento program je velmi účinným bojovníkem proti škodlivým programům, které označujeme jako spyware, adware (reklamní programy), malware, ale i jinými názvy. Je zaměřen na zjišťování přítomnosti těchto programů v systému a jejich následné odstranění. Program pracuje při odstraňování škůdců velmi opatrně, ale účinně. Snaží se zabránit tomu, aby odstranění škodlivých programů mělo nějaký negativní vliv na chod operačního systému a jiných programů. Při odstraňování se používají mnohé techniky, které známe z antivirových programů, jako je například umístění škodlivého softwaru do karantény, izolace, přerušení vláken v operační paměti, vyčištění operační paměti a registrů systému.

SuperAntiSpyware Vám svou přítomností a pravidelnou kontrolou (kterou si můžete v komerční verzi programu také naplánovat) může častokrát ušetřit čas, strávený vyhledáváním škodlivého programu v operačním systému a jeho následným odstraňováním. Databáze programu SuperAntiSpyware Free je pravidelně aktualizována, dokonce i několikrát denně, takže při pravidelném stahování aktualizací byste měli být neustále chráněni i proti nejnovějším hrozbám ve světě počítačů. Můj překlad je určen pro verzi FREE, kterou můžete používat bezplatně. Měl by fungovat i v komerční verzi programu, není to však odzkoušené.

Placená verze tohoto programu obsahuje další vylepšení, jako je například možnost plánování kontrol, automatizace pravidelných úkonů (např. automatické stažení databáze a kontrola aktualizací ve stanoveném čase), možnost blokování některých druhů reklamy a poskytnutí rezidentní ochrany operačního systému. V placené verzi programu je vám k dispozici i technická podpora, která uživatelům pomáhá při odstraňování takových infiltrací do systému, jejichž odstranění je jinak velmi problematické.


Stiahnuť prekladStáhnout překlad

ScreenshotScreenshot

Domovská stránka programuDomovská stránka programu