CZ  DE  EN

Super AntiSpyware Free

Tento program je veľmi účinným bojovníkom proti škodlivým programom, ktoré označujeme ako spyware, adware (reklamné programy), malware, ale aj inými názvami. Je zameraný na zisťovanie prítomnosti týchto programov v systéme a ich následné odstránenie. Program pracuje pri odstraňovaní škodcov veľmi opatrne, ale účinne. Snaží sa zabrániť tomu, aby odstránenie škodlivých programov malo nejaký negatívny vplyv na chod operačného systému a iných programov. Pri odstraňovaní sa používajú mnohé techniky, ktoré poznáme z antivírusových programov, ako je napríklad umiestnenie škodlivého softvéru do karantény, izolácia, prerušenie vlákien v operačnej pamäti, vyčistenie operačnej pamäte a registrov systému.

SuperAntiSpyware Vám svojou prítomnosťou a pravidelnou kontrolou (ktorú si môžete v komerčnej verzii programu aj naplánovať) môže častokrát ušetriť čas, strávený vyhľadávaním škodlivého programu v operačnom systéme a jeho následným odstraňovaním. Databáza programu SuperAntiSpyware Free je pravidelne aktualizovaná, dokonca aj niekoľkokrát denne, takže pri pravidelnom sťahovaní aktualizácií by ste mali byť neustále chránený aj proti najnovším hrozbám vo svete počítačov. Môj preklad je určený pre verziu FREE, ktorú môžete používať bezplatne. Mal by fungovať aj v komerčnej verzii programu, nie je to však odskúšané.

Platená verzia tohto programu obsahuje ďalšie vylepšenia, ako je napríklad možnosť plánovania kontroly, automatizácia pravidelných úkonov (napr. automatické stiahnutie databázy a kontrola aktualizácii v stanovenom čase), možnosť blokovania niektorých druhov reklamy a poskytnutie rezidentnej ochrany operačného systému. V platenej verzii programu je vám k dispozícii aj technická podpora, ktorá užívateľom pomáha pri odstraňovaní takých infiltrácii do systému, ktorých odstránenie je inak veľmi problematické.


Stiahnuť prekladStiahnuť preklad

ScreenshotScreenshot

Domovská stránka programuDomovská stránka programu