SK   EN

SIW

Tento program vám pomůže při zjištění co největšího množství informací o počítači a jejich následném přehledném zobrazení na monitoru. Program SIW patří ke špičkovým programům pro identifikaci jednotlivých komponent, z kterých se skládá váš počítač. Dokáže identifikovat většinu výrobců počítačových komponent a jejich produktů, zobrazuje parametry a nastavení jednotlivých součástí PC. Jde o skutečně podrobné informace, které se však dají zjednodušit i na několik základních údajů, pokud si to přejete. Na rozdíl od jiných programů dokáže SIW zjistit nejen informace o hardwaru počítače, ale také informace o operačním systému a o ostatním softwaru, který je v počítači nainstalován. Mimo jiné se na několika místech programu dají zjistit i aktuální nastavení operačního systému. Takže v případě nějakých problémů snadněji zjistíte, kde a co by bylo vhodné změnit. Samotný program při prohlížení údajů samozřejmě nic nemění, existuje však několik pomocných funkcí (v menu Nástroje), pomocí kterých můžete změnit např. MAC adresu síťového zařízení, odhalit heslo skryté za tečkami, zkontrolovat vytížení procesoru a případně jej podrobit zátěžovému testu. Přímo z prostředí programu se dají spouštět různé programy, které jsou integrovány do operačního systému. Systém se rovněž dá přímo vypnout či restartovat. Program dokáže otestovat i monitor počítače.

Všechny informace, které o počítači zjistíte pomocí programu SIW se dají vyexportovat do různých souborů. Specialitou jsou například informace důležité pro ladění aplikací či systému a podrobné informace o BIOS-u. Pokud si budete chtít prověřit nastavení komponent a systému, program SIW vám poslouží jako komplexní zdroj těchto informací.

Program je vytvořen v několika verzích, jednou z nich je například i zkušební, časově omezená verze. Další verzí je verze Home nebo verze programu pro techniky. Překlad programu je za běžných okolností přímou součástí programu. Nejaktuálnější překlad však můžete najít také v příslušné sekci na webových stránkách autora programu. Z tohoto místa si můžete nejaktuálnější verzi překladu stáhnout a stažené soubory vložit do pracovního složky programu. Tato možnost se vám bude hodit zejména v případě, že došlo k aktualizaci překladu, která ještě nebyla integrována přímo do programu SIW. Část překladu tohoto programu vytvořil v minulosti jiný překladatel. Jelikož se však neaktualizoval, kompletně jsem ho přepracoval a průběžně ho aktualizuji, podle svých časových možností.


Stáhnout překladStáhnout překlad

Stáhnout programStáhnout program

ScreenshotScreenshot

Domovská stránka programuDomovská stránka programu