SK  DE  EN

Master Commander

Program Master Commander je jedním z nových správců souborů, z dílny polského programátora Andrzeje Stefańczyka. Pomocí tohoto programu můžete spravovat soubory či složky v celém počítači a samozřejmě i na vyměnitelných médiích. Program již od prvních verzí podporuje všechny funkce, které jsou běžné v programech tohoto typu. Kromě běžných funkcí jako jsou například vystřihování, kopírování a přesouvání souborů však obsahuje i dost pokročilých funkcí, které mnohým podobným programem chybí nebo jsou dostupné jen v komerčních verzích. Tento program je navíc volně šiřitelný, takže pokud zrovna hledáte vhodného správce souborů, rozhodně byste tento program měli vyzkoušet.

Z uvedených pokročilých funkcí programu lze zmínit například tyto funkce:


Samozřejmě nejde o kompletní seznam funkcí. Kromě výše uvedených funkcí totiž program disponuje například i správcem síťových jednotek, správcem FTP připojení či pomocným programem na zobrazování a úpravu více druhů souborů (tzv. multi-editor). Jako bonus jsou do prostředí programu přidány i některé utility, které využijete při správě svého operačního systému. Jde například o podprogram na zjištění IP adresy, ověření odezvy (ping), nebo přímé odkazy na jiné systémové programy (např. Regedit, MMC konzolu a podobně).

Navzdory poměrně rozsáhlému počtu funkcí si program zachovává velmi dobrou přehlednost prostředí a tak jeho obsluha jistě nebude dělat problémy ani lidem, který se s tímto typem programů setkávají poprvé. Navíc Master Commander obsahuje i rozsáhlé možnosti zobrazení struktury složek a souborů. Určitě si tedy vyberete takové, které Vám bude vyhovovat nejvíce. Zajímavé jsou také i bohaté možnosti kopírování, které tento správce souborů poskytuje.

Slovenský překlad programu je integrovaný přímo v programu. Překlad můžete aktivovat kliknutím na tlačítko „Options“ -> „Settings“ a v části „Language“ si vyberte jazyk „Slovak“. Následně aktivaci překladu potvrďte kliknutím na tlačítko „Apply“ a nastavení uložte kliknutím na tlačítko „Save“.ScreenshotScreenshot

Stiahnuť programStáhnout program