SK   EN

FileMenu Tools

Tento program dokáže přidat do běžného pracovního prostředí systému Windows některé užitečné příkazy, které byste v standardní nabídce hledali marně, nebo by byl přístup k nim značně složitější. Příkazy se integrují pod pravé tlačítko myši, avšak to, které to budou si samozřejmě můžete vybrat. Vyhnete se tak přeplněnosti menu, které se objevuje po kliknutí pravým tlačítkem myši např. na pracovní plochu. Program obsahuje skutečně velké množství příkazů, což vidno i z poslední ukázky z prostředí programu.
FileMenu Tools je užitečným programem také v případě, že právě nechcete nebo nepotřebujete vytvářet v zmiňovaném menu nové příkazy, ale objevují se v něm starší (možná už i neplatné) odkazy, které vytvořili jiné programy. Takové nežádoucí příkazy můžete z menu smazat právě pomocí programu FileMenu Tools a to velmi jednoduchým způsobem. Vyhnete se tak zásahům do registrů systému, které by jinak byly nevyhnutelné. Přeloženo je celé prostředí programu. Od verze 6.5.0 je můj překlad integrovaný přímo do programu. Ihned po instalaci programu, se program pravděpodobně spustí v angličtině.

Slovenský překlad je možné aktivovat v hlavním okně programu, klepnutím na položky Options -> Language -> a výběrem jazyka Slovak v zobrazeném seznamu. Pokud není v zobrazeném seznamu volba Slovak dostupná, je nutné překlad nejdříve stáhnout ze serveru: klepnutím na tlačítko Download languages, výběrem možnosti Slovak a klepnutím na tlačítko Download. Po velice rychlém stažení překladu si už ze seznamu jazyků můžete zvolit možnost Slovak.

Informace pro uživatele:

Od verze 7.1 se změnila kategorie programu na shareware. Není ale časově omezená, omezení spočívá v tom, že najednou můžete označit a pracovat pouze s 20 položkami (soubory nebo složkami) a není možné používat příkazy, které si vytvoří uživatel sám. Pro odstranění těchto omezení je nutné zakoupit si plnou verzi programu.
Domovská stránka programuDomovská stránka programu

ScreenshotUkázky z prostředí programu