SK   EN

Directory Lister

Je pomocným programem, pomocí kterého si můžete nechat vygenerovat seznam souborů uložených v určitém adresáři na pevném disku vašeho počítače. Vytvořený seznam může mít formát HTML, CSV, nebo to může být jednoduchý textový soubor. Parametry výsledního seznamu souborů můžete ještě před vygenerováním samotného seznamu upravovat různymi způsoby. Do výsledního seznamu souborů můžete například přidat jen ty soubory, které budou odpovídat Vámi zadané podmínce. Ale toto je jen jeden příklad toho, co umožňuje Directory Lister. Funkcí má ještě mnohem víc.

Prostředí programu je velmi přehledné a obsluha jednoduchá. Když budete chtít poznat význam některé volby, podržte kurzor myši nad volbou a po chvíli se zobrazí stručná nápověda.

Přeložené je celé prostředí programu, včetně stručné nápovědy. Program si můžete stáhnout přímo z jeho domovské stránky. Můj překlad programu se stal jeho přímou součástí. Přeložený do slovenštiny je také instalátor programu, takže ani s instalací by neměl být žádný problém. Překlad programu sa aktivuje hned po jeho spuštění.

V posledné verzi programu přešel tento program do kategorie shareware (programů s časovo omezenou funkčností) a na 30 dní si ho můžete vyzkoušet zdarma.


ScreenshotScreenshot

Domovská stránka programuDomovská stránka programu