SK  DE  EN

ATI Tray Tools

ATI Tray Tools patří do skupiny tzv. tweakovacích (určených k ladění výkonu) programů. Pomocí něho můžete vyzkoušet a aktivovat pokročilé nastavení grafických karet, které jsou postavené na čipu ATI. Tímto programem můžete svoji grafickou kartu přetaktovat, ale i podtaktovat, změnit časování pamětí, otestovat stabilitu obrazu a výkonu po přetaktování a podobně. Program je mezi majiteli grafických karet poměrně oblíbený, hlavně díky jednoduchosti svého ovládaní přičemž stále vyniká bohatostí funkcí.

Program však nemusíte použít jen na přetaktování karty. Stejně dobře Vám poslouží například i při nastavování druhého výstupu karty, televizního výstupu a vstupu (jestli jej karta obsahuje) a jiných výstupů. V programu se dají upravovat i barvy obrazu, jeho otočení, hodnoty gamma, jas, kontrast a takřka všechny další nastavení obrazu. Přeložené je celé prostředí programu a překlad je pravidelně aktualizovaný pro nejnovější verzi programu. Program si můžete stáhnout například z jeho domovské stránky, v sekci s názvem „Download“, nebo použijte odkaz uvedený níže.

UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv úpravy výkonu Vaší grafické karty činíte na vlastní riziko. Autoři programu a ani překladu v žádném případě nezodpovídají za škody vzniklé těmito úpravami.


Stiahnuť prekladStáhnout překlad

ScreenshotScreenshot

Domovská stránka programuDomovská stránka programu

Domovská stránka programuDomovská stránka programu (2)