CZ  DE  EN

ATI Tray Tools

ATI Tray Tools patrí do skupiny tzv. tweakovacích (určených na ladenie výkonu) programov. Pomocou neho môžete vyskúšať a aktivovať pokročilé nastavenia grafických kariet, ktoré sú založené na čipe ATI. Týmto programom môžete svoju grafickú kartu pretaktovať, ale aj podtaktovať, zmeniť časovanie jej pamätí, otestovať stabilitu obrazu a výkonu po pretaktovaní a podobne. Program je medzi majiteľmi grafických kariet pomerne obľúbený najmä vďaka jednoduchosti svojho ovládania pričom stále vyniká bohatosťou funkcií.

Program však nemusíte použiť len na pretaktovanie karty. Rovnako dobre Vám poslúži napríklad aj pri nastavovaní druhého výstupu karty, televízneho výstupu a vstupu (ak ho karta obsahuje) a iných výstupov. V programe sa dajú upravovať aj farby obrazu, jeho otočenie, hodnoty gamma, jas, kontrast a prakticky všetky ďalšie nastavenia obrazu. Preložené je celé prostredie programu a preklad je pravidelne aktualizovaný pre najnovšiu verziu programu. Program si môžete stiahnuť napríklad z jeho domovskej stránky, v sekcii s názvom „Download“, alebo použite odkaz uvedený nižšie.

UPOZORNENIE: Akékoľvek úpravy výkonu Vašej grafickej karty robíte na vlastné riziko. Autori programu a ani prekladu v žiadnom prípade nezodpovedajú za škody vzniknuté takýmito úpravami.


Stiahnuť prekladStiahnuť preklad

ScreenshotScreenshot

Domovská stránka programuDomovská stránka programu

Domovská stránka programuDomovská stránka programu (2)