SK   EN

Any Video Converter

Připravil jsem pro Vás překlad velmi oblíbeného programu, zaměřeného na konverzi videa do různých formátů, který však kromě svého hlavního účelu lze použít i při mnoha jiných úkonech, při práci s takovými soubory. Obsluha tohoto programu je velmi jednoduchá a jeho rozhraní patří mezi nejpřehlednější a nejjednodušší z těch, které jsou momentálně dostupné. Program splňuje svůj hlavní účel bez zdlouhavého nastavování, zároveň je však vhodný i pro pokročilé uživatele, kteří by si chtěli nejdůležitější parametry konverze určit manuálně. Any Video Converter dokáže pracovat s mnoha formáty video-souborů, z těch nejznámějších lze zmínit např. formáty AVI, MPG, MPEG, VOB, RM, RMVB, SWF, FLV, WMV, MP4, MKV. To však zdaleka nejsou všechny, s nimiž dokáže tento program pracovat. Kromě mnoha dalších formátů videa a transportních streamů podporuje program i práci se zvukovými formáty (dokonce například i extrahování zvukové stopy ze souboru s videem). K nejpopulárnějším formátům zvuku, s nimiž dokáže Any Video Converter pracovat, patří formáty: MP3, WMA, M4A, WAVE a OGG. V nejnovější verzi programu Any Video Converter, se jeho autoři zaměřili na širokou a opravdu rozsáhlou podporu mnohých mobilních a externích zařízení na přehrávání videa nebo zvuku.

Jak jsem již zmiňoval, samotná konverze videa je pouze jednou z mnoha funkcí tohoto programu. K dalším patří např. možnost vyjmutí části videa, kterou chceme konvertovat. Dá se tedy říci, že program Any Video Converter se dá použít i na základní úkony spojené se stříháním videa. Rovněž však dokáže několik videoklipů spojit do jednoho celku, či stáhnout video ze známých portálů na sdílení videa (YouTube, Google, nicovideo) a následně videoklipy zkonvertovat do Vámi určeného formátu. Podporuje i dávkové zpracování souborů a po dokončení konverze je možné nechat počítač automaticky vypnout.

Any Video Converter je dostupný v několika verzích, z nichž jedna je dostupná i zdarma (Free). Mnou vytvořený slovenský překlad je možné použít v kterékoliv verzi programu. Jelikož výrobce programu neintegroval překlad přímo do programu, nabízím Vám překlad ve formě samostatného instalátoru. Po instalaci programu byste si tedy měli stáhnout překlad a nainstalovat jej dodatečně. Při instalaci prosím věnujte zvláštní pozornost zadávané cestě k programu. Slovenský překlad po doinstalování manuálně aktivujte, kliknutím na ikonu ozubeného kola v pravé horní částí hlavní obrazovky programu. Potom na záložce General a v části Localization -> Interface language vyberte volbu "Slovensky". Po aktivaci překladu je vhodné ukončit a znovu spustit program Any Video Converter, aby došlo ke správnému a kompletnímu načtení přeloženého rozhraní programu. Překlad programu byl otestovaný s verzí označenou jako 6.3.2, která je aktuální verzí programu v době úpravy tohoto článku.


Stiahnuť prekladStáhnout překlad

Domovská stránka programuDomovská stránka programu

ScreenshotUkážky z prostredia programu